Wie is wie?

Voorzitter
Prof. dr. Elke Struyf  


Ondervoorzitter
prof. dr. Mathea Simons   

prof. dr. Els Laenens  


CNO-secretariaten:

Campus Drie Eiken
Universiteitsplein 1
2610 Wilrijk

Debiteurenadministratie:

Brigitte Corremans  Tel.: 03 265 92 94


Administratief verantwoordelijken:

Miet Oost  Tel.: 03 265 29 79
Tamara Bonne  Tel.: 03 265 29 89
 
Medewerker Informatica:
Veerle Van Cauwenberg  

Stadscampus - De Boogkeers
Boogkeers 5
2000 Antwerpen

Administratief verantwoordelijken:

Saskia Stuyven  Tel.: 03 265 46 86
Reinhilde Mampuys  Tel.: 03 265 46 82
Carolyn Smout  Tel.: 03 265 29 73


Administratie teamgerichte (vraaggestuurde) nascholingen op verplaatsing:

Nicole Coveliers  Tel.: 03 265 25 41


Administratief verantwoordelijken schoolbeleid:

Lea Breugelmans  Tel.: 03 265 46 87
Mieke Dilliën  Tel.: 03 265 46 95



Directeur Clustercoördinator
Schoolbeleid
Clustercoördinator 
Taal en cultuur/maatschappij/onderwijskunde

Luc Pierrart
Universiteitsplein 1
2610 Wilrijk
Tel.: 03 265 92 44
luc.pierrart@uantwerpen.be

 

Joëlle Van de Peer
Boogkeers 5
2000 Antwerpen
Tel.: 03 265 46 98
joelle.vandepeer@uantwerpen.be
Rudi Wuyts
Universiteitsplein 1
2610 Wilrijk
Tel.: 03 265 28 94
rudi.wuyts@uantwerpen.be
Clustercoördinator
Wetenschappen, wiskunde en techniek
Clustercoördinator
Basisonderwijs
Clustercoördinator
Leerzorg

Kim Van den Ouweland
Universiteitsplein 1
2610 Wilrijk
Tel.: 03 265 89 05
kim.vandenouweland@uantwerpen.be

Marleen D'haen
Universiteitsplein 1
2610 Wilrijk
Tel.: 03 265 18 15
marleen.dhaen@uantwerpen.be
Annemie Hauquier
Universiteitsplein 1
2610 Wilrijk
Tel.: 03 265 18 15
annemie.hauquier@uantwerpen.be

  


Adviseur financiën en externe communicatie
Peter Adriaenssens
Universiteitsplein 1
2610 Wilrijk
Tel.: 03 265 29 66
peter.adriaenssens@uantwerpen.be


Inhoudelijk verantwoordelijke
ICT
Inhoudelijk verantwoordelijke
Nijverheidsonderwijs / Veiligheid
Inhoudelijk verantwoordelijke
Fusieshow

Peter Suls
Universiteitsplein 1
2610 Wilrijk
Tel.: 03 265 89 22
peter.suls@uantwerpen.be

Joke Oomes
Boogkeers 5
2000 Antwerpen
Tel.: 03 265 46 91
joke.oomes@uantwerpen.be
Rita Van Peteghem
Universiteitsplein 1
2610 Wilrijk
Tel.: 03 265 28 15
rita.vanpeteghem@uantwerpen.be
Inhoudelijk verantwoordelijken
Schoolbeleid
Ann Van Yperzeele ann.vanyperzeele@uantwerpen.be Tel.: 03 265 46 90


Boogkeers 5
2000 Antwerpen

Sandra Decadt (afwezig)
sandra.decadt@uantwerpen.be  Tel.: 03 265 46 92
Mieke Gielis mieke.gielis@uantwerpen.be Tel.: 03 265 89 96